بهترین روش برای پیکر تراشی

بهترین روش برای پیکر تراشی

پیکر تراشی

افزایش سن می تواند تأثیرات نامطلوبی را بر روی ظاهر شما ایجاد نماید. روند پیری می تواند موجب افتادگی پوست سینه، گردن و صورت شما و افزایش چین و چروک هایتان شود. ورزش کردن و رژیم گرفتن می توانند شما را در بازسازی ظاهرتان یاری نمایند. اما برخی از نواحی بدن همچون شکم و خط و خطوط روی صورت و گردن همچنان بی تغییر باقی می مانند.

پیکر-تراشی

پیکر-تراشی

لذا پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه جراحی های پلاستیک به شما کمک می کنند تا به سایز و ظاهر مد نظرتان در نواحی سینه و تقریباً تمامی نقاط بدن دست پبدا نمایید. پیکر تراشی می تواند ظاهر و فرم بدنتان را بهبود ببخشد و شما را به سایز مورد نظرتان برساند.

کاندید مناسب پیکر تراشی

بهترین کاندید برای انجام پیکر تراشی، افرادی هستند که پیش تر جراحی بالن گذاری معده انجام داده، پوست آویزانی داشته و یا برنامه غذایی مشخص با سطح سلامت عمومی مناسبی دارند. این افراد عموماً از تلرانس وزنی ثابتی برخوردار می باشند.

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک با بهره گیری از بروز ترین و استاندارد ترین تجهیزات، تبهر خاصی در انجام جراحی زیبایی شکم، جراحی سینه، جراحی بینی و بلفاروپلاستی دارند.شما می توانید جهت دریافت مشاوره و برقراری ارتباط با شماره تلفن ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶تماس حاصل نمایید و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

مشاوره پیش از جراحی پیکر تراشی

در صورتیکه تصمیم به انجام این جراحی گرفته اید، پیشنهاد می شود پیش از انجام جراحی حتماً با یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مشاوره نمایید. همچنین فراموش نکنید که هیچ یک از جراحی هایی که برای پیکر تراشی انجام می شوند، بدون عوارض جانبی نیستند. وقوع این خطرات حتی زمانیکه جراح شما کاملاً با تجربه می باشد، دور از ذهن نیست. لذا در جلسات مشاوره، جراح فوق تخصص پلاستیک شما را نسبت به خطرات این جراحی آگاه می نماید.

همچنین در جلسه مشاوره وی وضعیت سلامتی شما را تحت بررسی قرار داده و در صورتیکه سطح سلامت عمومی شما مطلوب باشد، دستورالعمل هایی جهت آمادگی برای جراحی پیکر تراشی به شما می دهد.

جراح فوق تخصص پلاستیک معمولاً پیشنهاد می دهد تا پیش از جراحی به وسیله رژیم درمانی و ورزش کردن به وزن مطلوب خود رسیده وسپس اقدام به پیکرتراشی نمایید. همچنین به منظور ماندگاری نتایج مثبت حاصل از جراحی، این سبک زندگی را ادامه دهید.

روند پیکر تراشی

روند جراحی های پیکر تراشی می تواند به فرم ذیل باشد:

  • برطرف کردن و یا لیپوساکشن شکم، بازو و ران ها
  • تامی تاک یا جراحی زیبایی شکم
  • لیفت بازو
  • پروتز باسن
  • پروتز ساق پا
  • پروتز سینه

همچنین این جراحی شامل سه مرحله شده و معمولاً بین ۴ الی ۶ ساعت بسته به دشواری جراحی طول می کشد.

مرحله اول- چربی ها و پوست اضافی از نواحی باسن، لگن، کمر و ران ها خارج می شود.

مرحله دوم- ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم انجام می گردد.

مرحله سوم – پوست به هم آورده شده و بخیه زده می شود.

مراقبت های پس از پیکرتراشی

پیکر تراشی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و معمولاً نیاز به دو الی چهار روز بستری در بیمارستان و یا مراقبت های تخصص دارد. بخیه های استفاده شده در این جراحی از نوع جذبی بوده ونیازی به کشیدن ندارد.

دوران نقاهت و مدت زمان بهبودی به خود فرد بستگی دارد. اما به صورت کلی دوران نقاهت شامل موارد ذیل می شود:

  • برگشت به محل کار پس از ۲ الی ۳ هفته
  • استفاده از پوشش های مخصوص پس از جراحی برای ۴ الی ۶ هفته پس از جراحی
  • رابطه جنسی و ورزش کردن پس از ۶ الی ۱۲ ماه
  • ریکاوری کامل پس از ۱۲ الی ۱۶ هفته

هزینه پیکر تراشی

در صورتیکه این جراحی توسط جراح فوق تخصص پلاستیک صورت پذیرد، کاملاً بی خطر بوده و می توانند مسیر زندگی شما را عوض کنند و اعتماد به نفستان را تا حد چشمگیری افزایش دهند. همچنین هزینه این جراحی تحت پوشش بیمه نبوده و بسته به عوامل مختلفی همچون پیچیدگی عملیات جراحی، تکنیک جراحی، تجربه و مهارت جراح، مدت زمان مورد نیاز برای بستری در بیمارستان و نوع بیهوشی که مورد استفاده قرار می گیرد، متغییر می باشد.

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =