لاغری موضعی با اولترازد

لاغری موضعی با اولترازد

اولترازد یک روش موثر برای لاغری موضعی است ، لاغری موضعی به این معناست که شما می توانید برروی لاغری بخش خاصی از بدن تمرکز کنید ، به طور کلی با رژیم و یا ورزش نمی توانید تنها بخش مشخصی از بدن را لاغر کنید، مثلا نمی توانید بگویید که من رژیم می گیرم تا فقط بازوهایم آب شود .

اولترازد به شما این امکان را می دهد که تنها بخشی از بدن را لاغر کنید ، نواحی مثل شکم ، پهلوها ، زیر شکم ، ران و بازوها دچار چاقی های موضعی می شوند و برای از بین بردن چربی های آن مدت زمان زیادی لازم است .

لاغری موضعی با اولترازد

اولترازد چیست؟

اولترازد یک دستگاه است که دارای تکنولوژی مدرن و پیشرفته تری نسبت به اولتراسوند است ، در واقع اولترازد لاغری موضعی را با ایجاد فشار منفی در داخل سلول های چربی آغاز می کند و باعث می شود تا در چربی ها حباب های افزایش یابنده ایجاد شود ، این حباب ها در نهایت باعث از بین رفتن سلول های چربی می شود در نهایت این چربی ها به صورت مایع از بدن خارج می شوند. دستگاه اولترازد با ایجاد امواج HIFU یا همان امواج اولتراسوند باعث تحریک و تخریب فیبروبلاست ها می شود این یعنی که امواج تولید شده در بدن باعث شکسته شدن سلول های چربی می گردد ، این اقدامات تنها در یک جلسه انجام می شود و در همان جلسه جراحی، کلاژن سازی و لیفتینگ پوست نیز انجام می شود ، این دستگاه قابلیت های ویژه ای دارد که باعث افتادگی پوست بعد از تخلیه چربی نمی شود، این جراحی بیشتر از کاهش وزن شما را دچار کاهش سایز می کند و مشاهده می کنید که در طول یک جلسه چند سایز از بدن شما کاسته شده است .

اولترازد نسبت به سایر دستگاه های مشابه از سرعت و دقت بالاتری برخوردار است و توانایی این را دارد که بدون هیچ مشکل احتمالی و آسیب رسی به بدن چربی های بدن را به صورت موضعی خارج نماید .

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =