مزایای اولترازد برای لاغری موضعی

اولترازد نیز یکی از روش های لاغری موضعی است که شبه به لیپولیز عمل می کند ، این اقدام برای لاغری های موضعی با امواج اولترازد انجام می شود ، امواج با ورود به بدن باعث ایجاد تشعشع در چربی ها شده و آنها را خورد و ریز می نمایند .

لاغری با اولترازد

اولترازد چیست؟

دستگاه اولترازد یا لیپولیز اولتراسونیک برای پیکرتراشی موضعی بدن  با امواج ماورای صوت نسل سوم  تولید شده است ، به کمک این دستگاه می توان به اندام ایده آل و زیبایی رسید .

اولترازد می تواند به شما کمک نماید تا چربی های ناحیه شکم و چهلو ها را بیرون بکشید و یا اینکه بازوها و ران های خود را لاغر نمایید. داشتن یک اندام زیبا و تراشیده به کمک این دستگاه غیر ممکن نیست.

مزایای اولترازد برای لاغری موضعی

  • این دستگاه سرعت بالایی دارد و در واقع جزو سریعترین دستگاه های  لاغری با روش جراحی محسوب می شود .

سرعت آن از لیزر لیپولیز بیشتر بوده و نیاز به تایم خسته کننده برای جراحی ندارد . در واقع لاغری با این روش بسیار سریع اتفاق می افتد .

  • در این روش چربی که از بدن می توان خارج کرد زیاد است و در واقع در طول یک جلسه می توان به نتایج خوبی رسید ، خروجی بالای چربی در کمترین زمان از مزایای این دستگاه می باشد .
  • پوست در جراحی با اولترازد به صورت هم زمان لیفت می شود این دستگاه مجهز به امواج HIFU می باشد که پرقدرترین امواج محرک فیبروبلاستها جهت کلاژن سازی , لیفتینگ و سفتی پوست می باشدو باعث می گردد بعد ازجراحی و خروج حجم زیادی از چربی پوست بیمار دچار افتادگی نگردد.
  • ایمنی این دستگاه بالا است و مخاطره ای برای فرد ندارد ، از طرفی بعد از جراحی  یک شکم صاف و زیبا خواهید داشت که چند سایز کمتر از قبل خواهد بود ،این لاغری بدون وارد شدن آسیب به پوست و عضله  انجام می شود و همچنین  عوارضی مثل  سوختگی ناشی از لیزر لیپولیز را در بر نخواهد داشت .

 

 

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =